facebook pixel

O nás

Možná si říkáte, kdo vlastně stojí za konceptem Můj Jogurt. Je to vedlejší projekt velkého potravinářského řetězce? Stojí za ním zahraniční vlastníci? Vzniklo to celé na koleni? Pojďte se s námi dozvědět kdo jsme, proč zrovna Můj Jogurt a jak vznikala myšlenka společně s realizací.

Jak nás to napadlo

Tak jako u každého projektu, na začátku byla jednoduchá myšlenka. Pojďme zkusit něco nového. Od začátku jsme věděli, že náš cíl bude angažovat se v gastronomii. Jenomže kam dál? Pokračovat v něčem, co už je zaběhlé? Přijít s něčím zbrusu novým, co funguje za hranicemi? Ale ne. Rozhodli jsme se, že uchopíme něco, co máte všichni rádi, ale uděláme to lépe. Přelomovým způsobem. Všichni máme rádi jogurty. Ať už ty snídaňové, obědové, odpolední, nebo jako lehkou formu večeře. Tak proč si nedopřát ty nejlepší přesně podle našich představ?

Realizace

Myšlenka nás nadchla a na řadu přišla realizace. Věděli jsme, že jdeme do nového odvětví a že se s ním musíme nejprve pořádně seznámit. Budeme fungovat pouze internetově? Bude výdejna s možností posezení? Bylo před námi spoustu otazníků a důležitých rozhodnutí. Slovo dalo slovo a rozhodli jsme se to udělat bez kompromisů. Postavili jsme novou, moderní prodejnu podle našich představ a potřeb. Chtěli jsme totiž, aby byla místem, kde se každý z našich zákazníků bude cítit skvěle. Rozhodli jsme se tedy pro variantu se vším všudy.

Jak fungujeme

Výsledek je následující. Můžete nás navštívit v naší zbrusu nové prodejně s příjemným posezením a kávou a sestavit si jogurt(y) přímo tam nebo si můžete objednat z pohodlí vašeho domova. Svůj jogurt(y) si poté můžete jít vyzvednout na prodejnu nebo vám jej dovezeme kamkoliv po Praze skrze náš rozvoz. Vše pro vaše pohodlí. Věříme, že nás navštívíte a už teď se na vás těšíme. :-)

 

Patrik Fuska
- zakladatel MůjJogurt -

 

 
#mujjogurt
facebook instagram