facebook pixel

Šílené příchutě jogurtů, o kterých jste ještě neslyšeli

Shrnuli jsme pro vás pár, mnohdy i dosti bizarních, příchutí jogurtu, které zcela vybočují z těch, co běžně známe. Pojďte se na ně s námi podívat!

Pár desítek let zpátky byla nabídka jogurtů velice omezená. Mohli jste si tak dopřát maximálně vanilkový, čokoládový nebo jahodový jogurt. Dnes už máme mnohem větší štěstí a vynikajících příchutí je nespočet. Vlivem sociálních sítí se začaly objevovat příchutě od sladkých, přes kořeněné, až po slané. Skoro se zdá, že jejich tvůrci se předhání v tom, kdo vymyslí neobvyklejší chuť. My vám dnes ukážeme pár druhů jogurtů, jejichž chuť si možná ani nebudete umět představit a taky vám připomínáme, že jsou tu i takové jogurty, které nemusí být šílené, ale jsou šíleně dobré. A navíc si na nich můžete pochutnat i z pohodlí domova!

 

JAHODOVÝ JOGURT S CHILLI

 

Jahodový jogurt známe všichni a dokonce se už několik let umisťuje v oblíbenosti na prvním místě. Je to zkrátka slaďoučká chuť, která vás nikdy nezklame (pokud tedy nepatříte mezi alergiky) . Co se ale stane pokud do jahodového jogurtu přidáte mexickou chilli papričku jalapeňos? Milovníci pálivého jistě ocení - tenhle na pohled sladký jogurt vás prý totiž dokáže pořádně rozehřát! Měli byste odvahu?

 

KUKUŘIČNÝ JOGURT

 

Kukuřici si v Česku rádi vychutnáváme během grilování nebo při večerním posezení u ohně. Ale na kukuřičný jogurt v našich obchodech rozhodně nenarazíte. A možná je to škoda. Podle všeho má totiž příjemně nasládlou chuť, která vám v náznaku přinese vzpomínky na letní večery.

 

AVOKÁDOVÝ JOGURT

 

Avokádové šílenství je v plném proudu a není divu, že své místo si našlo i v oblasti jogurtů. Tahle příchuť je oblíbená hlavně ve formě mraženého jogurtu a na internetu najdete spoustu receptů, jak si tento dezert připravit. Pokud vás tedy tahle avokádová variace zaujala, s chutí do toho!

 

JOGURT S PŘÍCHUTÍ OLIVOVÉHO OLEJE

 

Příchuť olivového oleje rozhodně není něco, na co by se nám sbíhaly sliny. V jogurtu nechybí ani mořská sůl a bůh ví, kdo si v takových chutích libuje. V Americe je však tahle příchuť k sehnání!

 

JOGURT Z ČERNÉHO SEZAMU

 

Nedávno se sociálními sítěmi prohnala vlna trendu černého jídla. Jednalo se jak o dorty, zmrzliny, tak i o jogurty. A jaká surovina stojí za tímto temným vzhledem? Je to černý sezam. Přestože je to možná zpočátku překvapující, jogurt z černého sezamu se stal velmi populárním a rozšířeným druhem v západních zemích.

 

ŠÍLENĚ DOBRÉ JOGURTY, NA KTERÝCH SI MŮŽETE POCHUTNAT I VY!

 

Tak co myslíte? Už jste o těchto zvláštních příchutích někdy slyšeli? Za nás je rozhodně pozoruhodné sledovat, co všechno jsou lidé schopní vymyslet, ale osobně se radši přikloníme ke klasickým příchutím, které jsou vymazlené do posledního detailu. A to ty naše jogurty rozhodně jsou! Ať už se pustíte do Čokobomby, Karamelového snu nebo třeba vyzkoušíte Ovocný klasik, zaručujeme vám, že chybu neuděláte. No a pokud se nemůžete rozhodnout, jestli máte větší chuť na čokoládu nebo karamel, není nic lehčího než si ingredience do jogurtu namíchat přesně podle vaší aktuální chuti a nálady!

Zpět na blog
 
775 150 299
info@mujjogurt.cz