facebook pixel

Časté otázky a odpovědi

Kde vás najdu? Kde vás najdu?

Naši zbrusu novou prodejnu naleznete v pražských Vršovicích v ulici Petrohradská 34. Těsíme se na Vás!

Můžu si svůj jogurt(y) vybrat i na počkání nebo musím předem objednat? Můžu si svůj jogurt(y) vybrat i na počkání nebo musím předem objednat?

Objednávka předem není nutná, Váš jogurt(y) si můžete vybrat či sestavit a přímo v naší prodejně. Náš personál se o Vás postará a rád Vám poradí. :-)

Kdy máte otevřeno? Kdy máte otevřeno?

Otevírací doba naší prodejny je ve všední dny od 9:00 do 19:00, o víkendu pak od 10:00 do 18:00 hod.

Jaké máte velikosti jogurtů? Jaké máte velikosti jogurtů?

Na naše jogurty používáme sklenice o objemu 370ml. To, jak velký jogurt ve skutečnosti bude, může záležet i na Vás. Přibližně polovina sklenice je vyplněna jogurtem, zbytek místa je pro Vámi zvolené přísady. Pokud zvolíte již Hotový jogurt, ten má mezi 340-380g. 

Jakou mají vaše jogurty trvanlivost? Jakou mají vaše jogurty trvanlivost?

Minimální trvanlivost našich jogurtů jsou 2 dny. Je nutné je uchovávat při teplotě 4-8°C.

Můžu si vzít jogurty s sebou? Můžu si vzít jogurty s sebou?

Samozřejmě, tak to dělá většina našich zákazníků. Určitě Vás rádi ale i obsloužíme, pokud si budete chtít jogurt vychutnat přímo u nás na prodejně. V tom případě máme i větší prostor pro aranžování a zdobení jogurtu...:-)

Odkud berete jednotlivé ingredience? Odkud berete jednotlivé ingredience?

Máme samozřejmě více dodavatelů, u kterých se nám spolupráce osvědčila. Zásadní je pro nás kvalita surovin, která se pak odráží na výsledné chuti jogurtu. Ovoce pro vás vybíráme denně čerstvé od různých dodavatelů podle kvality a čerstvosti. Kvalitu našich surovin určitě nejlépe posoudíte sami.:-)

Jak dlouho MůjJogurt funguje? Jak dlouho MůjJogurt funguje?

V provozu jsme od července roku 2018. Ale zdokolanujeme a učíme se stále každým dnem. Protože to, co děláme, je unikátní a nemáme jakých ''trendů'' se držet.

Nabízíte Dárkové poukazy? Nabízíte Dárkové poukazy?

Ano. Máme je vždy na prodejně, takže si o jeden či více můžete kdykoliv říct. Jsou vždy v hodnotě 200Kč. Pokud byste měli zájem Poukaz(y) poslat poštou či elektronicky, neváhejte nás kontaktovat na info@mujjogurt.cz.

Jak funguje váš rozvoz? Jak funguje váš rozvoz?

Rozvoz máme vlastní po celé Praze bez minimální objednávky za fixní sazbu 75 Kč. Vždy ve dvou denních vlnách - polední 10 až 15h a večerní 18 až 22h. Je tedy nutné objednat před těmito intervaly. Podrobné info najdete na https://www.mujjogurt.cz/o-nakupu. :-) 

Lze jogurty objednat ve větším množství se slevou? Lze jogurty objednat ve větším množství se slevou?

Pokud byste měli o jogurty ve větším množství zájem (firemní akce, svatba atp.), kontaktujte nás a budem se Vám rádi věnovat individuálně. Domluvíme se s Vámi na přesné objednávce, času a místu doručení a případně na množstevní slevě.

Pozn.: Záleží také na našich momentálních kapacitách a jak dopředu objednávku zákazník udělá. Proto vás prosíme kontaktovat raději v dostatečném předstihu, ať všechno společně zvládneme.

 
#mujjogurt
facebook instagram