facebook pixel

Časté otázky a odpovědi

Kde vás najdu? Kde vás najdu?

Naši zbrusu novou prodejnu naleznete v pražských Vršovicích v ulici Petrohradská 34. Těsíme se na Vás!

Můžu si svůj jogurt vybrat i na místě? Můžu si svůj jogurt vybrat i na místě?

Ano, Váš jogurt si můžete sestavit a vychutnat i přímo v naší prodejně. Náš personál se o Vás postará a rád Vám poradí. :-)

Děláte jogurty podle šablony? Děláte jogurty podle šablony?

U nás máte na výběr. Byť náš primární koncept je takový, že si namícháte jogurt sami, podle své chuti, můžete sáhnout i po našich ''Hotových jogurtech'', které jsme za běhu sestavili na základě populárních kombinací našich zákazníků. To třeba pro ty, kteří jsou nerozhodní ve výběru ingrediencí nebo pro ty, kteří mají na spěch a nemají čas čekat na vyhotovení jogurtu. :-) 

Kdy máte otevřeno? Kdy máte otevřeno?

Otevírací doba naší prodejny je ve všední dny od 9:00 do 19:00, o víkendu pak od 8:00 do 18:00 hod.

Jakou mají vaše jogurty trvanlivost? Jakou mají vaše jogurty trvanlivost?

Záleží, co si do jogurtu namícháte. Pokud ovoce, jogurt vydrží v chladu 2 dny, pakliže bez ovoce, tak 3 dny. Nejlepší je samozřejmě čerstvý, ale všichni víme, že když si jej schováte do lednice na snídani, vydrží vám.:-)

Jaké máte velikosti jogurtů a komu jsou určené? Jaké máte velikosti jogurtů a komu jsou určené?

V současné době nabízíme naše jogurty v jedné velikosti, a to 370ml. To, jak velký jogurt ve skutečnosti bude, záleží na Vás. Přibližně polovina sklenice je vyplněna jogurtem, zbytek místa je pro Vámi zvolené přísady.

Do budoucna rozšíříme naši nabídku a vetší 580ml verzi, ale to pro ty opravdové jedlíky! Pokud si do jogurtu namícháte alespoň 3 ingredience, věřte, že půjde o vydatnou sváču!

Jsou vaše jogurty opravdu kvalitní? Jsou vaše jogurty opravdu kvalitní?

Při výběru našich dodavatelů jsme dbali s péčí na kvalitu a tradici na úkor nejnižší ceny. Naším cílem nebylo, není a nebude dělat obyčejné jogurty za nízké náklady na úkor chuti. Vaše spokojenost je naše priorita. Vyzkoušejte nás a posuďte sami. :-) 

Co když mi u vás nebude chutnat? Co když mi u vás nebude chutnat?

Pokud by Vám u nás náhodou nechutnalo, obraťte se na nás emailem či telefonicky, individuálně se s Vámi domluvíme na kompenzaci a věříme, že se dostaneme k oboustranné spokojenosti!

Jak dlouho existujete? Jak dlouho existujete?

Mohli bychom si vymyslet srdceryvný příběh, jak existujeme dlouho, máme za sebou v oboru roky zkušeností, ale my to tímto způsobem dělat nechceme. Na trhu jsme noví, čerství a plní elánu Vám splnit Vaše představy. Otevírali jsme na začátku července roku 2018. Vyzkoušejte si nás.:-) 

Vyrábíte si jogurty sami? Vyrábíte si jogurty sami?

Na jogurtový základ máme své kvalitní a oveřené dodavatele. Používáme výhradně jogurty české výroby z mléka od českých farmářů, což si pečlivě prověřujeme. My se staráme o dohotovení výrobku, přidání přísad, finální podobu.

Lze si vaše jogurty zajistit na akci ve větším množství? Lze si vaše jogurty zajistit na akci ve větším množství?

Chcete svou firemní akci, narozeninovou oslavu, setkání přátel nebo rodinný výlet vybavit našimi jogurty? Neváhejte nás kontaktovat emailem či telefonicky. Rádi pro Vás přichystáme jogurty podle Vašich představ s množstevní slevou!

Lze vás oslovit na dlouhodobější spolupráci? Lze vás oslovit na dlouhodobější spolupráci?

Určitě lze, neváhejte nás kontaktovat emailem či telefonicky, rádi se Vám budeme věnovat individuálně.

Lze dodávat vaše jogurty pro zaměstnance do naší firmy? Lze dodávat vaše jogurty pro zaměstnance do naší firmy?

Ano! Již takových firem pár máme, takže nemůžeme přijímat poodobné nabídky donekonečna, ale pokud nebudete otálet, je možné, že se s Vámi domluvíme a chutné svačinky pro Vaše zaměstnance a kolegy rádi připravíme.:-)

 
#mujjogurt
facebook instagram